IT INTEGRO - wdrożenia ERPIT.integro uruchomiło moduł zarządzania magazynem wysokiego składowania w systemie ERP - Microsoft Dynamics NAV u producenta mebli tapicerowanych – Trio Line Polska.


Głównym zadaniem było uporządkowanie operacji magazynowych, usprawnienie obiegu dokumentów magazynowych, zautomatyzowanie ustalania wartości magazynu z księgowością oraz wdrożenie rozwiązań do zarządzania magazynem wysokiego składowania. Do obsługi tych procesów wykorzystaliśmy moduł WMS w systemie Microsoft Dynamics NAV, który dopasowaliśmy do indywidualnych wymagań Trio Line Polska.

Dzięki niemu pracownicy magazynu obsługują odłożenia i pobrania z dokładnością do pojemnika, a jest ich w systemie zapisanych aż 2 500. Procesy magazynowe są także zintegrowane z czytnikami kodów kreskowych dzięki funkcji ADCS poprzez technologię VT100. Oczywiście moduł wspiera także obsługę palet. Ważnym elementem systemu Microsoft Dynamics ERP jest możliwość prowadzenia w nim obsługi magazynu konsygnacyjnego, który działa na terenie firmy dla zapasów skór od producenta. Nowy moduł WMS jest wykorzystywany przez pracowników bardzo intensywnie – miesięcznie przeprowadzanych jest w nim 2,5 tysiąca operacji magazynowych.

Wdrożenie funkcjonalności WMS w systemie Microsoft Dynamics NAV rozpoczęło się w sierpniu tego roku i trwało tylko 3 miesiące. Całość prac zakończyła się planowo i od ponad dwóch tygodni klient z powodzeniem używa nowych funkcjonalności przygotowanych przez ekspertów z IT.integro. integrator był także odpowiedzialny za przeprowadzenie zaawansowanych szkoleń dla pracowników z użytkowania nowego systemu ERP.

Trio Line Polska korzysta z systemu Microsoft Dynamics NAV w wersji 2009 od 2012 roku. Obecnie z systemu korzysta 47 użytkowników jednoczesnych, czyli niemal wszyscy pracownicy firmy.

Trio Line Polska Sp. z o. o. jest częścią grupy kapitałowej Trio Line – największego skandynawskiego producenta mebli stylowych. Polski oddział firmy, otwarty w 2003 roku w Stęszewie koło Poznania, realizuje również zlecenia klientów zewnętrznych, produkując przede wszystkim meble tapicerowane w różnorodnych wariantach, modelach i wzorach.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top