Motoral wybiera system WMS Consafe Logistics

Wybraliśmy firmę Consafe Logistics ze względu na jej doświadczenie w dziedzinie automatyzacji i systemów zarządzania magazynem. Naszym celem jest zwiększenie efektywności i jakości oraz przygotowanie operacji magazynowych do ekspansji na nowe rynki. Od Consafe otrzymujemy kompletne rozwiązanie, obejmujące oprogramowanie, sprzęt i integrację  - powiedział Roni Ström, kierownik ds. logistyki w Motoral.


Motoral Group, rodzinne przedsiębiorstwo specjalizujące się w częściach zamiennych do samochodów, podpisało umowę z Consafe Logistics na korzystanie z Astro WMS. System WMS zostanie zintegrowany z 32 maszynami do składowania pionowego i będzie używany w połączeniu z urządzeniami przenośnymi i wózkami w magazynie w Helsinkach.

Motoral jest jednym z największych fińskich dostawców części samochodowych i produktów związanych z transportem. Grupa składa się z siedmiu blisko współpracujących, specjalistycznych spółek. Astro WMS zostanie zintegrowany z kilkoma innymi systemami, na przykład IBS ERP oraz rozwiązaniami do zarządzania transportem, i będzie oferował specyficzne funkcje, takie jak liczenie opakowań w magazynie oraz efektywna obsługa dokumentów transportowych.

Astro WMS, skalowalny i modułowy system, jest wybierany dziś przez wiele firm, które mają ręczne i (lub) zautomatyzowane magazyny oraz centra dystrybucyjne z dużym przepływem towarów albo skomplikowanym łańcuchem dostaw.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma Motoral wybrała system Astro WMS do zarządzania swoimi operacjami magazynowymi i pracujemy nad rozwiązaniem, które pomoże jej osiągnąć zakładane cele. Dzięki temu projektowi Consafe Logistics wzmacnia swoją pozycję na fińskim rynku jako solidny partner dla przedsiębiorstw, które chcą efektywniej zarządzać łańcuchem dostaw. Uważamy też, że nasze bogate doświadczenie w roli integratora systemów do automatyzacji magazynów stanowi ważny atut w tym projekcie - powiedział Stefan Oldenburg, wiceprezes ds. sprzedaży, Consafe Logistics.
Źródło: CONSAFELOGISTICS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top