Consafe Logistics drugim europejskim dostawcą rozwiązań WMS

CONSAFE - WMSFirma ARC Advisory Group, lider opinii dotyczących zarządzania produkcją i łańcuchem dostaw, zaprezentowała wyniki corocznej analizy globalnego rynku systemów zarządzania magazynem WMS. Wśród czołowych międzynarodowych dostawców tych systemów znalazła się spółka Consafe Logistics. W regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) firma zajęła drugie miejsce wśród 14 wyróżnionych firm.
Kluczowe kwestie poruszane w raporcie ARC Advisory Group dotyczą bieżącego stanu i potencjału rozwoju rynku systemów zarządzania magazynem, a także jego rozmiaru w poszczególnych regionach geograficznych. Ponadto, raport wyłonił czołowych dostawców WMS, a także określił bieżące trendy oraz istotne czynniki wpływające na wzrost tego rynku.
ARC Advisory Group uznaje Consafe Logistics za ważnego gracza na rynku WMS. Jest to wynik doskonałej pracy całego naszego zespołu podczas tworzenia i dostarczania klientom pakietu rozwiązań IT do zarządzania magazynem i łańcuchem dostaw - mówi Marcin Bondara, Prezes Zarządu Consafe Logistics. Na przestrzeni ostatnich lat liczba naszych klientów na rynku europejskim rosła w szybkim tempie. Zawdzięczamy to nie tylko ciągłemu rozwijaniu systemów WMS, ale również bogatej wiedzy w zakresie generowania przychodów z procesów zarządzania łańcuchem dostaw, które stanowią fundament naszych rozwiązań. Jestem przekonany, że w najbliższej przyszłości dzięki determinacji i wytrwałości uda nam się utrzymać, a nawet poprawić wypracowaną przez lata pozycję - dodaje Marcin Bondara.
Firma Consafe Logistics została też uznana za czołowego dostawcę systemów zarządzania magazynem, wykorzystujących obsługę mowy, czyli tzw. technologię voice speaking. Zgodnie z klasyfikacją ARC, zalicza się je do modułów dodatkowych.

Przeprowadzone badania stanowią funkcjonalny przewodnik dla aktualnych dostawców i nowych graczy rynkowych, a także użytkowników technologii, którzy chcą lepiej zrozumieć sytuację na rynku.

Źródło: www.consafelogistics.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top